ANTRENMAN YERİ

ERENKÖY KIZ ANADOLU LİSESİ SPOR SALONU

Ömer Paşa Sok. No:82

Cumartesi-Pazar

Sporcu adayımızın çalışma saatlerinin belirlenebilmesi için hangi gruba dahil olacağının tespit edilmesi gerekmektedir. Gruplandırma yapılırken; yaş, fiziksel özellik ve basketbol sporuna olan yatkınlık dikkate alınarak sporcuların kendilerine uygun arkadaşları ile çalışmaları sağlanmaktadır.

KAYIT ŞARTLARI

Armada Basketbol Okullarına 5-17 yaş arasındaki tüm kız ve erkek öğrenciler kayıt yaptırabilirler .Herhangi bir fiziksel özellik şartı veya boy sınırı yoktur.

Kayıt için 2 adet vesikalık fotoğraf ile birlikte spor salonuna başvurmak ve basketbol okulu aidatını ödemek yeterlidir.

Kayıt Ücreti : Danışma

Kayıt sırasında salon sorumlumuzun sizlere sunacağı formları doldurduktan sonra, herhangi bir sağlık kurumundan alınacak sağlık raporu ile antrenmanlara başlanabilir.

*Örnek doktor raporu kayıt sırasında sporcu adaylarına tarafımızdan iletilecektir.

ANTRENMAN PROGRAMI

Antrenman programlarımızda, sporcu adaylarına basketbolu sevdirmek ve temel hareketleri öğretmenin yanında, sporcuların psikolojik ve sosyal gelişimlerinde destek olacak özel oyunlar ve egzersizler tasarlanmaktadır.

ANTRENMAN MALZEMELERİ

Armada Basketbol Okulu antrenmanlarında; takım ruhunu oluşturabilmek, gruplaşma ve antrenman planlamasını etkinleştirebilmek amacıyla ARMADA antrenman formalarının tercih edilmesi önerilir.

Bu çerçevede sunduğumuz malzemeler;

Çift taraflı antrenman forması ve şortu : 140,00 TL

T-shirt : 30,00 TL

Sweatshirt : 80,00 TL